Reference: CzechIdM bylo nasazeno v další fakultní nemocnici

BCV solutions

Fakultní nemocnice Olomouc je jedním z největších lůžkových zdravotnických zařízení v České republice. Je součástí sítě devíti fakultních nemocnic přímo řízených Ministerstvem zdravotnictví ČR. Z tohoto důvodu bylo potřeba najít řešení pro automatizaci vytváření účtů (identit) v napojených systémech, automatizovat správu oprávněni, distribuci certifikátů a mnoho dalších funkčností. Tedy správné řešení správy identit – indentity manager. Všechny tyto problémy a časovou náročnost jednotlivých úkonů včetně přípravy podkladů pro IT audit vyřešilo nasazení CzechIdM od společnosti BCV solutions.

Co o spolupráci říká zákazník?

Veškeré činnosti dodavatele BCV solituons byly prováděny na profesionální úrovni. Odběratel potvrzuje kvalitu realizované dodávky.“ Ing. David Miklík, vedoucí Odboru Informatiky

Přínosy CzechIdM/BCV solutions

Spravované systémy

 

V ČR CzechIdM od společnoti BCV solutions zákazníkům spravuje přes 3 milióny účtů ve státní správě, zdravotnictví, energetice, školství, výrobě i finančních institucích. Při vývoji je využito 10+ let zkušeností z praxe při správě identit u našich stávajících zákazníků. Identity manager CzechIdM je naše vlastní řešení automatizace správy identit na koncových systémech z jednoho místa. CzechIdM uchovává informace o všech důležitých událostech (změnách) týkajících se životního cyklu identit.

Obsahuje např.:

Více o CzechIdM na www.czechidm.com.

Mohlo by vás také zajímat:

  1. Jak vybrat IDM?
  2. Modely spolupráce s dodavatelem IDM.
  3. Jak zabrátit vendor lock-in?
  4. Jak správně nasadit IDM do produktivního provozu?
  5. Jak z personalistiky identifikovat vedoucího pro IDM?
  6. Jak se zbavit rutinních úkolů při správě IT systému automatizací Identity Managementu?
  7. API pro připojení do Identity Managementu.
  8. Co je to SCIM?
  9. Jak migrovat Identity Management?

O BCV solutions

BCV solutions je specialista na Identity a Access Management. Aktuálně pomáhá spravovat přes 3 miliony účtů v ČR v organizacích: CETIN, Kooperativa, Bohemia Energy, Ministerstvo zahraničních věcí, Statutární město Ostrava a mnoha dalších.

Více na: www.bcvsolutions.eu

Like this:

Další témata