Kariéra: Sales Manager

Baví Vás od malička obchodovat? První co jste prodali byly skleněné kuličky? Chcete prodávat produkt, který dává smysl? Nebojíte se zvednout telefon oslovit zákazníky? Umíte nejenom prodávat, ale i navazovat dlouhodobé vztahy? Hledáte chytré kolegy a respektující příjemné prostředí?

Pak nás neváhejte kontaktovat.

Hledáme kolegu (kolegyni) do týmu, který nám pomůže s prodejem našeho SW. Nosnou částí práce bude starost o zákazníky. Ze začátku si vybudujete vlastní bázi zákazníků, o kterou se budete starat. Kontakty poskytneme.

Jsme malá firma, nejsme korporace, proto jsme rychlí a přizpůsobiví. Obchodník se u nás stará o celý obchodní cyklus zakázky. Budete mít široké pravomoci i zodpovědnost. Hledáme kolegu na dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce
• rozvoj vztahů se stálými zákazníky,
• domlouvání schůzek s novými zákazníky,
• prodej našich IT produktů a služeb.

Požadujeme
• alespoň 2 roky praxe s prodejem SW,
• všeobecný technický přehled,
• komunikativnost a chuť prodávat inovativní produkt,
• schopnost oslovovat nové zákazníky a pracovat se stálými zákazníky,
• chuť učit se nové věci,
• angličtina na komunikativní úrovni.

Nabízíme
• možnost pracovat se zajímavými lidmi z oboru, kolegové jsou u nás chytří a fajn,
• prodej produktu, který zákazníci skutečně chtějí, na který můžete být hrdí,
• pracujeme v krásném prostředí – sídlo je ve vile na Chodově, s krytým bazénem, 10 minut od metra. Pobočku máme v Pardubicích. Kanceláře jsou po 2-6, žádný openspace,
• podporujeme zvyšování kvalifikace podle zájmu a potřeb pracovníka – zaplatíme školení, účast na konferencích, certifikace. Několikrát do měsíce pořádáme interní prezentace a školení tvrdých i měkkých dovedností,
• telefon, notebook,
• nové auto i k soukromým účelům,
• kurz angličtiny, multisport sportovní aktivity, ovoce, kvalitní kafe, atd.
• flexibilní pracovní doba a možnost homeoffice a remote workingu,
• možnost práce na HPP, kontrakt (ŽL) i DPČ.

O nás
Jsme stabilní česká IT společnost. V březnu oslavíme 10 let na trhu. Vyvíjíme SW CzechIdM Identity Management – nástroj pro centralizaci a automatizaci správy uživatelských identit v celé síti. Aktuálně CzechIdM pomáhá spravovat přes 3 milióny účtů v ČR! Je nás 24, převážně vývojářů.

Naší misí je pomáhat zákazníkům s Identity Managementem a být v tom nejlepší.

Naše hodnoty
Klademe důraz na otevřenou komunikaci s klienty i mezi sebou. Maximálně sdílíme informace, viz náš blog se stovkami článků (https://blog.bcvsolutions.eu) nebo podrobná online dokumentace produktu (https://wiki.czechidm.com).
Pořád se učíme a umíme si vzájemně poradit, ovšem podporujeme samostatnost.
Našim zákazníkům pomáháme roky, hodně si věříme.

Kontakt: Zašlete nám průvodní dopis a Vaše CV na e-mail lukas.cirkva@bcvsolutions.eu. Těšíme se na Vaši reakci.